Sık Sorulan Sorular

Birçok müşterimiz bizim vermiş olduğumuz hizmet hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ister.Bunlar tarafımıza doğrudan iletildiği gibi dolaylı olarak yani sosyal medya üzerinden de iletilebiliyor.

Bunlardan Bazıları.

Ev Temizliğini Nasıl Yapıyorsunuz?

Temizlik önemli bir konudur.Bizler temizlik konusunda canlı, mekan fiziksel ekipmanları diye iki grupta topluyoruz.Kapalı yaşam ortamında yaşayacak tüm bireyleri zarar verecek her türlü kimyasal firmamızda temizlik yeteneği ne kadar iyi olursa olsun tercih edilmez.Bizim için ikinici önemli unsur fiziksel ekipmanlar ve yüzeyleri, biz her türlü yüzey aşındırıcı ve mukavemet azaltıcı kimyasal ve teknolojik ekipman dan uzan durur buna göre ekipman seçeriz.

Pazar Günleri Hizmet Veriyormusunuz?

Pazar günü dahil 7/24 saat çalışmaktayız.Hizmetlerimiz acil durumlar için 0542 307 87 43 numara 24 saat açık ve hizmetinizdedir.

Temizlik için önceleri evimi ziyaret etmek zorunda mı ?

Kesinlikle hayır!  Evimize gelen itici satış elemanlarını istemeyiz, bu yüzden asla bunu size yapmayız. Bizler için önemli olan evinizin , iş yerinizin bir o anki durumunu anlatan bir açıklama yada mümkünse fotoğrafı ve şikayetleriniz yeterli, biz hazırlıklı eksiksiz temizlik için hazır olacağız.

Hizmetinizde Temizlik Malzemeleri Dahil mi ?

Ev temizliği için tüm hizmetlerimiz kendi profesyonel kadromuz tarafından özenle seçilmektedir.Talep halinde halı, koltuk, gibi ekipmanlar evde yıkanıp teslim edilir.Tüm ekipmanlar tarafımızdan temin edilir..

Ayrıca ev temizliğinde istemiş olduğunuz hijyen kimyasalları ve ekipmanları varsa tarafımıza önceden bildirmeniz durumunda sistemimize uygun olması durumunda kullanabiliriz.

Temizlikten Memnun olmama Durumunda?

Fiziksel tahribat olmamak kaydı ile birçok mikro organizma temizlenebilir, ancak temizlikten memnun kalmanız için, şok buharlı, sıcak kompres, yüzey koruma, etkin temizlik, gibi en yüksek teknikler ile siz memnuniyetsizlik beyan ettiğiniz noktalar tekrar temizlenir. .

Sterilizasyon ve Dezenfektasyon ?

Temizlik ve İlaçlama Birlikte Yaptırmak İstiyorum?

Dezenfektasyon yani temizlik sonrası yapılan Sterilizasyon tabiki ilaçlama en doğru karardır.Haşereler için öncelikle önleyici tedbir daha sonra ev içinde kokusuz ilaçlama..

Temizlik İçin Evde Olmak Zorundamıyım ?

Bu kesinlikle size kalmış bir durum, bunun için özel güvenlik hizmeti alabilirsiniz ve eviniz temizlenirken kıymetli eşyalarınızı yanınızda bulundurmanızı önemle rica ederiz..

Temizlik Sırasında ev Eşyalarımdan Zarar Görebilecek Eşyalarımda Fırmanız Sorumlumu?

Temizlik hizmetlerimizin tamamında;koltuk yıkama,ev temizliği,cam temizliği veya diğer temizlik alanlarında oluşabilecek maddi hasarların tazmini konusunda temizlik firmamız garanti vermektedir.Diğer bir taraftan sizin için maddi ve manevi değeri olan özel eşyaların temizlik öncesi tarafınızca güvenlik altında alınmış olması gerekir, burada meydana gelebilecek her türlü sorumluluk müşterilerimizin sorumluluğundadır.Kaybolması durumunda firmamız sorumlu değildir.