Hizmetlerimiz

İnşaat Sonrası Temizlik

Temizlik tüm kişiler için gerekli olmakla birlikte özellikle Türkler açısından çok daha önemlidir. Günümüzde çalışan kesimin artmasına bağlı olarak temizlik ihtiyaçlarının giderilmesi için hem şahıs hem de firma olarak birçok hizmet sağlayıcı kuruluş ortaya çıkmıştır.

Profesyonel olarak temizlik hizmeti veren firmalar sayıca artsalar da her zaman istenen özeni göstermemekte veya titiz davranmamaktadırlar. Bundan dolayı doğru firmaların seçimi çok önemlidir. Çünkü en çok değer verdiğimiz evimiz ve eşyalarımız da bu yolla temizlik firmalarına emanet edilmektedir.

İnşaat Temizliği
Temizlik çoğu kişi için zevkli bir uğraş iken bazıları için ise çok zor bir iştir. İnşaat sonra temizlik işleri ise tüm temizlik türleri arasında ayrı bir zorluğa sahiptir. İnşaat temizliği hem çok uzun süren hem de çok ayrıntılı yapılması gereken bir iştir. Bu doğrultuda inşaat temizlik işleri yapan profesyonel ve uzman bir firmayla çalışmak çoğu zaman en doğru yoldur.

İnşaat sonrası temizlikte her yer son derece tozlu ve inşaat kirlerini barındırdığı için tek seferde ve kısa sürede yapılamaz. Çünkü inşaat tozu sürekli olan uçan ve yer değiştiren bir kirliliktir. Bunun yanında inşaatlarda dikkat edilmemesi sonucu döşemelere ve pencerelere sıva sıçraması veya boya akması çok rastlanan durumlardan biridir.

Bunlar kuruduktan sonra ise temizlenmesi ayrıca zor olmaktadır. Çok uzun süren bir çalışma gerektirmesi dolayısı ile bu konuda uzman kişilerce bunların temizlenmesi hem daha kolay hem de daha sağlıklı olmaktadır.

İletişim