Hizmetlerimiz

Cam Temizleme Hizmetleri

En Yüksekler Bile PIRIL PIRIL !

Cam Temizleme personellerimiz A tipi iş güvenliği sertifikasına sahip olup yüksekte çalışma eğitimleri almışlardır. Dış cephe vinçlerimizin tüm bakım ve güvenlik sertifikaları, operatör belgeleri, iş öncesi teklif ve sözleşmesi ile tarafınıza gönderilebilir.

Her türlü Cam Temizliği Hizmeti de yapan Temizlik Firmamız öncelikle güvenlik tedbirlerini gözeterek hizmet vermektedir. İlktem Hizmet Cam Temizliği firması siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerin bir bölümü olan cam silme hizmeti, Dış Cephe Temizliği ve dış cephe yıkama işlerinde de kalite ve müşteri memnuniyetinden asla taviz vermemektedir.

Temizlik personellerimiz tüm iş güvenliklerini almış olup bir çoğu bünyemizde uzun yıllardan beri görev yaparak hayli tecrübe kazanmıştır. İş öncesi keşiflerinde firmamız bilir ki Bursa Cam Temizlik Firmaları, gerekli bilgiyi tarafınıza verirken kurulacak donanımdan da bahsedecektir.

ÖNEMLİ: Bazı binaların zamana karşı yıpranmasının yanı sıra yanlış uygulamalardan zarar gördüğünü belirtmek isteriz. Kompositler asitik kimyasal ve mekanik zorlamadan dolayı yüzey korumasını kaybettiği gibi camlarda çizik içinde kalabiliyor. Dış cephelerin değişimi çoğu zaman mümkün değildir. O zaman cephelerimize iyi bakmamız lazım. Bazı kimyasallar devamlı kullanıldığında camları ve cepheleri daha da parlak ve göz alıcı hale getiriyor.

Ürün ve uygulamanın doğruluğu zaman içinde daha da kendini gösteriyor. Dış cephe cam temizlik işini bir defa oturttuktan sonra çok fazla firma değişmeyeceğinize eminiz. İlktem Cam Temizlik Firması, sayısız abonelikleri ile tüm Bursa ve Türkiye geneli geçmişte olduğu gibi gelecekte de uzun vadeli temizlik programları ile sektörde ağırlığını daimi olarak hissettirmektedir.

 Cam Temizleme Fiyatları için lütfen iletişime geçiniz. Bizden fiyat almadan Cam Temizliği yaptırmayın… !

İlktem Hizmet Kurumsal Cam Temizleme Hizmetleri – İlktem Hizmet Cam Temizliği Hizmetleri. Cam Temizliğinde Doğru Karar !

İletişim